poniedziałek, 16 lutego 2015

WSPÓŁPRACA ZE SKLEPEM REBEL MADNESS


Hej!

Moi Kochani! Z wielką radością pragnę ogłosić, że znany większości sklep Rebel Madness w piątek 13 odpowiedział na Too SweeT'owe wołanie o pomoc w sprawie projektu! Moje malowane gorsety spodobały się Panu Maciejowi do tego stopnia, że postanowił podarować mi do pomalowania aż 3 egzemplarze z najnowszej kolekcji sklepu! :) Także w najbliższej przyszłości pojawi się więcej malarstwa na gorsetach, z czego jestem bardzo szczęśliwa! Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zostaną przekazane w całości na moją twórczość.

Jestem bardzo poruszona  - w życiu bym nie przypuszczała, że spotka mnie taka niespodzianka :) Ukłony w stronę Rebel Madness (Pani Magdaleny i Pana Macieja) za wspaniały gest i wspieranie sztuki :) Dziękuję z całego serca! :) Mam nadzieję, że nasza współpraca pomyślnie się rozwinie :)

Mam nadzieję, że nie zawiodę i ozdobione przeze mnie gorsety Rebel Madness spodobają się Wam równie bardzo, jak dwa poprzednie :) Zrobię co w mojej mocy by tak było :) Teraz tylko muszę wybrać obrazy :3

W swoim imieniu zapraszam na stronę sklepu i na fanpage:

http://www.rebelmadness.pl/

https://www.facebook.com/rebelmadness
Pozdrawiam,
A.t.

4 komentarze:

 1. Gratuluję współpracy Kochana i oczywiście powodzenia. ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :D

  P.S - w tytule zamieniłas literki w nazwie sklepu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :* Już poprawione ;)

   Usuń